Sprzedasz.pl
Strona główna | Dodaj ogłoszenie | Regulamin | Kontakt

Wyszukaj ogłoszenie

Wpisz szukane wyrażenie

Konto

Login:
Hasło:

Załóż Konto

Zapomniałem hasła

Kategorie

  Drobne - pozostałe
   AGD, RTV, Elektronika
   Biznes
   Kolekcjonerstwo, Antyki, Sztuka
   Książki i Płyty
   Maszyny, Narzędzia, Materiały
   Meble, Wyposażenie Wnętrz
   Medycyna, Uroda, Sport i Rekreacja
   Pozostałe
  Internet, komputery, telefony
   Internet
   Sprzęt komputerowy
   Telefony
  Motoryzacja
   Części
   Dostawcze, ciężarowe
   Osobowe, Vany, Terenowe
   Pozostałe
  Nieruchomości
   Chcę wynająć (szukam)
   Do wynajęcia (mam)
   Kupię
   Sprzedam
   Zamienię
  Odzież
   Odzież damska
   Odzież dziecięca
   Odzież męska
   Odzież ślubna
  Praca - dam pracę
    Prace Biurowe, Sekretariat
   Handlowcy, Sprzedawcy, Ekspedienci
   Informatyka, Telekomunikacja
   Inżynierowie, Technicy
   Kierowcy, logistycy
   Pozostałe
   Praca fizyczna
   Sprzątanie, Opieka, Turystyka
  Praca - szukam pracy
   Handlowcy, Sprzedawcy, Ekspedienci
   Informatyka, Telekomunikacja
   Inżynierowie, Technicy
   Kierowcy, logistycy
   Pozostałe
   Praca fizyczna
   Prace Biurowe, Sekretariat
   Sprzątanie, Opieka, Turystyka
  Turystyka
   Agroturystyka
   Noclegi
   Pozostałe
   Wczasy, przejazdy
  Usługi
   Fotografia, Filmowanie
   Nauka, Edukacja, Korepetycje
   Tłumaczenia
   Usługi budowlane
   Usługi pozostałe
   Usługi prawne, księgowe
  Zwierzęta
   Koty
   Pozostałe
   Psy

Losowe ogłoszenie

Dolnośląskie Centrum Kolektorów Słonecznych RODANT
Dolnośląskie Centrum Kolektorów Słonecznych RODANT

Informacje

Ilość ogłoszeń: 82944
Ilość kategorii: 10
Ilość podkategorii: 53

Polecamy

Sprzedam części samochodowe
Bezpłatne ogłoszenia
Skup podręczników
Darmowe ogłoszenia praca
Katalog firm
Oring
Autoalarmy Olsztyn



Kategoria: Nieruchomości/Sprzedam

Teren pod recykling przy autostradach A4,A18 dawne lotnisko

Posiadam do długoterminowego wynajęcia (ew. sprzedaży), również wejdę w spólkę, atrakcyjny, intensywnie rozwijający się teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 179.274 m2 tj. 17,9274 ha składający się z 3-trzech działek (dawny pas startowy-lotnisko) :

1.Działka nr 256/135 obręb Osła o powierzchni 120.0276 m2 tj.12,0276 ha o kształcie prostokąta o długości 1215 m i szerokości 100 m, nawierzchnia w 50 % (tj. 50 m szerokość, 1215 m długość) jest betonowa , pozostała część terenu stanowi grunt.

2.Działka nr 256/144 obręb Osła o powierzchni 3.601 m2 tj. 0,3601 ha w kształcie prostokąta, nawierzchnia w 100% betonowa. Stanowi całość z działką nr 380.

3.Działka nr 380 obręb Różyniec o powierzchni 55.297 m2 tj. 5,5397 ha w kształcie prostokąta ,nawierzchnia w 100 % betonowa. Stanowi całość z działką nr 256/144.

Teren położony jest na Dolnym Śląsku, przy autostradzie A4, 500 m od nowego węzła komunikacyjnego „LSSE Obszar Krzywa, Szczytnica”. W odległości 3 km od działki znajduje się skrzyżowanie autostrad A4 i A18, odległość od granicy niemieckiej wynosi 60 km, odległość od Wrocławia 90 km, od Legnicy 30 km, od Bolesławca 10 km.

Dojazd do działki z autostrady A4 utwardzoną drogą betonową. Działka graniczy bezpośrednio z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Obręb Krzywa na terenie której zlokalizowane jest Miejsce Obsługi Podróżnych- MOP ( stacja paliw ORLEN i STATOIL, KFC) oraz firmy Hormann, Młynpol, Atlas, Plasticos Durex, Forest Style, Atlas Copco a także sąsiadujący bezpośrednio z oferowaną działką Strabag.

Teren objęty jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Gromadka jako tereny obiektów produkcyjnych, baz, składów i magazynów PBS. Teren jest uzbrojony tj. prąd, sieć telekomunikacyjna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji tłocznej, planowana sieć gazowa (zakończono opracowanie projektu)

Dzięki otwarciu nowego węzła komunikacyjnego łączącego w/w tereny z autostradą A4 znacząco wzrosła ich atrakcyjność, powodując napływ wielu nowych inwestorów. Miejsce to idealnie nadaje się na bazę logistyczną sieci marketów typu: Biedronka, Lidl, Auchan, OBI, Castorama, Kaufland, Intermarche,także na bazę dla firm transportowych, składy węgla, drewna, złomu, stali, recyclingu, biogazowni,farm solarnych, bezobsługowych stacji paliw, myjni, parkingów itp.

Zainteresowanych współpracą inwestorów zapraszam do współpracy.


tel. kom. 0600812813

jan@wengrzyn.com
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Jan Wengrzyn PHU Jan Wengrzyn
e-mail: internet@wengrzyn.com
tel. 604529320
woj. dolnośląskie



Ogłoszenie dodane dnia: 30-01-2012
Aktywne do dnia: 30-01-2014
Odwiedzono: 42 razy






usuń ogłoszenie - aby usunąć ogłoszenie musisz odebrać wiadomość wysłaną na adres e-mail przypisany do ogłoszenia.


Ostatnio dodane ogłoszenia

  siatka ogrodzeniowa
  4- letni Uszak - kto da mi dom????
  Przedstawiciel handlowy
  szczurki
  Zefirek. Życie potraktowało go jak śmiecia.